نام توضیحات
بخارشوی خانگی
بخارشوی خانگی مدل SC1 Floor Kit

بخار شوی خانگی مدل SC1 Floor Kit، برای تمیزکاری های کوچک استفاده می شود و یکی از پر استفاده ترین بخارشوها برای استفاده در منزل می باشد. بخار شوی خانگی مدل SC1 Floor Kit بدون نیاز به مواد شیمیایی با عملکردی غیر قابل تصور 99,99 % باکتری های معمول، چربی و گرد و خاک را از روی سطوح سخت و سطوح آشپزخانه از بین می برد.

بخارشور خانگی
بخارشوی خانگی مدل SC2

بخارشوی خانگی مدل SC2 برای مکان های کوچک – البته همراه کلیه امکانات ضروری، استفاده می شود. زمان بخاردهی بخارشوی SC2 کافی می باشد و 4 برابر دستگاه SC1 می باشد. دستگاه بخارشوی خانگی SC2 می تواند کاربر را در پاک کردن عمیق منزل کمک کند.

بخارشو خانگی
بخارشوی خانگی مدل SC3

بخارشوی خانگی مدل SC3 ساخت کمپانی معروف Karcher، قابل استفاده به صورت مداوم می باشد (این عمل در صورتی ممکن است که مخزن آن را دائماً پر کرد) . دستگاه بخارشوی خانگی SC3 بدون استفاده از مواد شیمیایی می تواند منزل شما را نظافت کند.

بخارشوی خانگی کارچر
بخارشور خانگی کارچر آلمان مدل SC4

بخارشور خانگی کارچر آلمان مدل SC4 ساخت کمپانی معروف Karcher می باشد که شرکتی معروف در تولید انواع وسایل نظافتی به خصوص بخارشوی می باشد. طولی نمی کشد که چربی و گرد و خاک در مکان های مختلف منزل ایجاد شود. بخارشور خانگی کارچر آلمان مدل SC4 یک ابزار لازم برای تمیز نگه داشتن منزل می باشد.

بخارشوی خانگی karcher
بخارشور خانگی کارچر آلمان مدل SC5

اهمیت داشتن یک خانه تمیز یک واقعیت شناخته شده است. بخارشور کارچر مدل sc5 ساخت کمپانی کارشر آلمان یکی از قوی ترین دستگاه ها برای نظافت منزل می باشد. کار با بخارشور خانگی کارچر آلمان sc5 بسیار راحت می باشد. حتی سخت ترین لکه ها و کثیفی ها در امان نخواهند بود که این عمل مدیون عملکرد خلاقانه سیستم VaporHydro است.

دستگاه بخارشور خانگی
دستگاه بخارشو خانگی مدل SV7

دستگاه بخارشو و جاروبرقی کارچر مدل SV7 محصولی چند منظوره و کاربردی ساخت کشور ایتالیا است. بخارشوی خانگی مدل SV7 با حداکثر توان 2200 وات محیط زندگی سلامت و پاکیزه ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد. قدرت بخار بخارشوی خانگی 4 بار بوده که طی مدت 5 دقیقه آماده به کار می شود.

دسترسی سریع