شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با حضور جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های شهید بهشتی و تهران در سال 1388 با هدف رفع معضلات در بخش عرضه محصولات نظافت صنعتی و پاسخگویی در خور شان به نیاز مشتریان در بازار نظافت صنعتی کشور تاسیس شد.
از همان ایتدا ارائه محصولات با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای جهانی سه هدف عمده این شرکت در بازار کشور می باشد.
در راستای ارائه محصولات با کیفیت که حق مصرف کنندگان ایرانی می باشد شرکت تولیدی بازرکانی پیشتاز همکاری با شرکت KARCHER آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه های نظافتی در دنیا ، Pulitecno ایتالیا به عنوان تولید کننده واترجت صنعتی و فوق صنعتی ، Capitani ایتالیا به عنوان یکی از شرکت های مادرو اصلی تولید کننده سیستم های بخار و بخارشوی های صنعتی در دنیاا ، CBAmetek هنگ کنگ با همکاری و لیسانس شرکت معظم AMETEK آمریکا به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه های کفشوی صنعتی یا اسکرابر در شرق آسیا را آغاز نمود.
همچنین در رابطه با قیمت گذاری ، تلاش شده است تمامی محصولات ارائه شده در این شرکت قیمتی برابر یا کمتر از قیمت های جهانی داشته باشند .این تلاش در جهت تحقق شعار حاشیه سود کمتر در جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان همواره در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
در زمینه ارائه خدمات پس از فروش استاندارد و گارانتی معتبر محصولات نیز شرکت تولید بازرگانی پیشتاز نیاز مشتریان خود را با ایجاد ارائه خدمات سیار در جای جای کشور عزیزمان را در دستور تیم خدماتی خود قرار داده است و با ارائه این خدمات نیاز به جابجایی و حمل این محصولات به کارگاه خدمات پس از فروش این شرکت نمی باشد.
همچنین بخش تولیدی این شرکت انواع مصنوعات پلی اتیلنی در بخش خدمات و بهداشت محیط کار را از جمله انواع سطل های زباله شهری ، صنعتی و خانگی انواع ترولی های نظافتی و ترولی های پذیرایی را تولید می نماید.

دسترسی سریع