جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

  نام توضیحات
جاروبرقی نیمه صنعتی
جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی WD3.500 P

جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی WD 3.500 P

جاروبرقی صنعتی تک فاز مدل Wd 3.500 P از مجموعه مدل های معروف و شهیر به کارگاهی شرکت یا کمپانی Karcher آلمان می باشد جارو برقی یا وکیوم مدل WD 3.500 P کمپانی یا شرکت کارچر آلمان دارای قابلیت دندگی یا مکندگی می باشد و یک پریز بر روی بدنه دستگاه نیز طراحی شده است که این دستگاه را مناسب کارهای ترکیبی کرده است. این دستگاه یا وسیله در حین کارکرد کم ترین میزان افزایش دمای موتور را دارد و این به دلیل آن است که سیستم تعلییث موتور دستگاه مکنده تکفاز کارگاهی مدل WD 3.500 P طوری طراحی شده است که موتور دستگاه در حین کارکرد خنک می گردد.

جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان
جاروبرقی صنعتی mv5 premium

جاروبرقی صنعتی پر قدرت

جاروبرقی صنعتی MV5 Premium

جاروبرقی صنعتی MV5 Premium جارو برقی ای چند منظوره برای نظافت اماکن یا مراکز های گوناگون صنعت می باشد. توان خروجی وکیوم خارجی مدل MV Premium نیز 1800 وات بوده و توان مصرفی آن 1100 وات است. مکنده یا وکیوم مدل MV5 Premium دارای سیستم تعویض بسیار ساده فیلتر بدون باز کزدن مخزن جارو برقی بوده و جنس بدنه دستگاه استیل می باشد. دستگاه دارای نازل مخصوص شستشوی کف بوده که برای جمع کردن آب و خاک بسیار کارا است.

جاروبرقی کارچر
جاروبرقی صنعتی MV 5 P Premium

جاروبرقی صنعتی MV5 P Premium

جاروبرقی صنعتی مدل MV5P دارای یک موتور پر قدرت یا قوی قدرتمند 1800 وات آب و خاک می باشد و دارای لوله های اکستنشن استیل می باشد. این مکنده آلمانی آب و خاک دارای تکاننده فیلتر دستی می باشد و مجهز به سیستم دمنده باد نیز است. این محصول مناسب برای محیط های کوچک صنعت و یا هتل ها و رستوران ها می باشد. این وکیم آلمانی نیز علی الرغم اینکه فقط از یک موتور بهره می برد ولی دارای مکش بسیار بالایی می باشد.

فروش جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان
جاروبرقی صنعتی مدل WD 5 P

جاروبرقی صنعتی WD 5 P

جارو برقی صنعتی مدل WD 5 P یک مکنده همه کاره و چند منظوره بوده که قدرت مکش آن 1800 وات بوده و دارای مصرف برق پایین می باشد. جارو برقی کارچر مدل WD 5 P از نوع آب و خاک بوده و دارای فیاتری است که می تواند در دستگاه یا وسیله قرار بگیرد. یلتر مخزن زباله به راحتی با فشار داردن یک دکمه تمیز شده و عملیات مکش آب و خاک به راحتی انجام می شود.

جاروبرقی صنعتی karcher
جاروبرقی صنعتی مدل NT48.1

جاروبرقی صنعتی NT 48.1

جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1 دارای یک موتور سه پروانه قوی نیز می باشد که توان ایجاد خلع در یک مخزن 48 لیتری را دارد. مکنده پر قدرت کارچر آلمان مدل NT48.1 نسبت به مدل های تک موتوره مشابه خود در بازار ایران دارای مخزن بزرگتر و مزیت داشتن لوله های استیل و بلند می باشد که برای مکندگی در حالت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد .

جاروبرقی آلمانی شرکت پیشتاز
جاروبرقی صنعتی مدل NT70.2

جاروبرقی صنعتی NT 70.2

جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی مدل NT70.2 دارای دو موتور با مکش بالا می باشد و این محصول را برای تمامی کارهای یا مصارف سنگین که نیاز به زمان استفاده نسبتا بالا ، بدنه مقاوم و قدرت مکش بالا هست مناسب می سازد. مکنده های قدرتمند ساخت کارشر آلمان در دنیا معروف به کیفیت می باشند. دلیل اینکه این محصولات دارای این سطح از محبوبیت شده اند داشتن موتور های بسیار با کیفیت و بدنه و آلیاژ بسیار با کیفیت به کار برده شده در جای جای این محصولات می باشد.

جاروبرقی صنعتی Karcher آلمان
جاروبرقی صنعتی NT70.3

جاروبرقی صنعتی NT 70.3

جاروبرقی صنعتی مدل NT70.3 دارای سه موتور 1200 وات بسیار قوی می باشد، به جرات می توان گفت این مدل وکیوم یا مکنده در مقایسه با دیگر مدل های موجود در بازار ایران دارای کیفیت ساخت و توان مکش بسیار بالایی می باشد و محصولی کاملا صنعتی برای کارخانه ها و هر مکانی که نیاز به استفاده همه روزه از وکیوم یا مکنده با قدرت مکش بالا و مخزن بزرگ دارند می باشد. جنس بدنه دستگاه یا وسیله نیز از پلی اتیلنی بسیار شفاف ، سبک و با کیفیت و انعطاف پذیری می باشد.

وکیوم صنعتی Karcher آلمان
جاروبرقی صنعتی NT 35/1 Ap

جاروبرقی صنعتی NT 35.1 Ap

جاروبرقی صنعتی مدل NT 35/1 Ap ساخت کمپانی Karcher آۀمان بوده و دارای بدنه ای مستحکم و مقاوم می باشد. از ویژگی های برجسته موتور Ap فشردگی آن است. راندمان کاری مکنده یا وکیوم پر قدرت مدل NT 35/1 Ap کارچر آلمان بالا بوده و در عین جمع و جور بودن برای کاربران حرفه ای به منور نظافت مناسب می باشد.

جاروبرقی صنعتی آلمانی
جاروبرقی صنعتی NT 45/1 Tact

جاروبرقی صنعتی NT 45.1 Tact

جاروبرقی صنعتی Tact NT 45/1 بسیار قدرتمند می باشد. مکنده پر قدرت NT 45/1 Tact دارای راندمان کاری بالا بوده و از نوع آب و خاک است. وکیوم قدرتمند NT 45/1 Tact می تواند نظافت سریع و با کیفیتی نیز برای شما به ارمغان بیاورد. وکیوم قدرتمند مدل NT 45/1 Tact برای از بین بردن گرد و غبار بدون مسدود کردن فیلتر طراحی شده است که در نتیجه افزایش بهره وری است.

جاروبرقی آب و خاک تک موتوره
جاروبرقی صنعتی مدل WD125

جاروبرقی صنعتی WD 125

جاروبرقی صنعتی تکفاز آب و خاک مدل WD125 دارای توان کاری متوسط نیز می باشد که با بدنه استیل و وزن نسبتا سبک برای استفاده در ادارجات ،فروشگاه ها ، مدارس، درمانگاه ها و دفاتر کاری بسیار مناسب می باشد. وکیوم تک فاز آب و خاک مدل WD125 دارای نازل های متنوعی برای نظافت اهداف مختلف می باشد و همچنین دارای توان دمنده باد نیز است.

جاروبرقی صنعتی دو موتوره
جاروبرقی صنعتی مدل WD250

جاروبرقی صنعتی WD 250

جاروبرقی صنعتی به دلیل حجم نسبتا پایین (50 لیتری) و بدنه از جنس استیل برای استفاده در صنعت و مخصوصا خدمات کارواش بسیار مناسب می باشد .این مکنده قوی دارای دو موتور قوی ساخت کمپانی Ametek می باشد و توان کاری و مکش مناسبی برای امور گوناگون در صنعت دارد. این وکیوم قابلیت اضافی نمودن کیت اتوماتیک را نیز دارار می باشد.

جاروبرقی سه موتوره
جاروبرقی صنعتی مدل WD375

جاروبرقی صنعتی WD 375

این مدل جاروبرقی صنعتی دارای سه موتور می باشد که مدل WD375 AMT دارای سه موتور ساخت کمپانی Ametek می باشد و مدل WD375 AEG دارای سه موتور ساخت کمپانی AEG می باشد ، این مدل جاروبرقی کاملا برای مصارف سنگین در صنعت و دارای بدنه استیل و نازل های کامل برای خدمات گوناگون می باشد . یکی از قابلیت های این دو مدل نیز امکان اضافه نمودن کیت اتوماتیک می باشد که باعث استهلاک کمتر موتور های دستگاه میگردد. کیت اتوماتیک در واقع دائم کار بودن دستگاه را تضمین می کند زیرا با کمک آن دیگر نگران میزان کارکرد مداوم و داغ شدن موتور های دستگاه نخواهید بود.

جاروبرقی صنعتی ساخت ایران
جاروبرقی صنعتی مدل WD1200

جاروبرقی صنعتی WD 1200

جاروبرقی صنعتی مدل WD 1200 دارای سه موتور 1300 وات دو پروانه می باشد. مکنده مدل WD 1200 برای جمع آوری اقلام بزرگ مانند: برگ درختان، اشیای پلاستیکی، زباله های بزرگ و ... می باشد. جنس بدنه این وکیوم از فلز بوده و خرطومی آن از جنس پلی اتیلن می باشد. این مکنده پر قدرت ساخت ایران بوده و موتور آن ساخت کمپانی های زیمنس آلمان و برتولینی ایتالیا می باشد.

جاروبرقی صنعتی دائم کار
جاروبرقی صنعتی مدل HD 1200

جاروبرقی صنعتی HD 1200

مکنده پر قدرت با موتور توربینی مدل HD 1200 مجهز به موتور توربيني 4500 وات سه فاز مي باشد. اين مدل جاروبرقي براي جمع آوري زباله هاي مختلف بزرگ در صنايع مختلف مانند: خطوط توليد صنايع غذايي، صنايع سيمان، داروسازي و ... استفاده مي شود. جنس بدنه اين جاروبرقي از فلز است و امکان استفاده از کيسه زباله را در مخزن فراهم مي کند. اين جاروبرقي ساخت ايران بوده و موتور آن ساخت کمپاني هاي زيمنس آلمان و برتوليني ايتاليا مي باشد. این وسیله دارای بدنه فلزی با پوشش رنگ استاتیک (دو مرحله ای) است.

دسترسی سریع