نام توضیحات
سوییپر محوطه
سوییپر (جاروی صنعتی) AM50

این دستگاه سوییپر محوطه مدل دستی با موتور جلوبرنده ساخت کمپانی CB-Ametek هنگ کنگ و آمریکا می باشد. عرض برس میانی دستگاه سوییپر محوطه 70 سانتی متر است و قابلیت مجهز شدن به 2 برس کناری را نیز دارد.این دستگاه سوییپر دستی با قابلیت 3800 متر مربع در ساعت کارایی مناسب برای مکان های صنعتی ، انبارها و محوطه های باز و خطوط تولیدی که تولید زباله خشک زیاد دارند می باشد

سوییپر با راننده
دستگاه جاروی صنعتی مدل AM125

این دستگاه سوییپر با راننده یا جاروی صنعتی یکی از مدل های سرنشین دار صنعتی کمپانیCB-Ametek هنگ کنگ و آمریکا می باشد که دارای مخزن 80 لیتری زباله و دارای سه برس برای برداشتن زباله از روی زمین می باشد. برس مرکزی و دو برس کناری این دستگاه به همراه شاسی قدرتمند فولادی خود قابلیت نظافت 5800 متر مربع در ساعت را دارا می باشد.

دستگاه سوییپر صنعتی
سوییپر سرنشین دار ( جاروب ) AM 290

این دستگاه سوییپر صنعتی برای محوطه های باز کارخانجات و محیط های صنعتی طراحی شده است ،به طوریکه علی رغم حجم نسبتا کم خود و قابلیت مانور بسیار بالای آن دارای حجم مخزن 90 لیتری جمع آوری زباله می باشد ، این دستگاه دارای دو برس کناری و یک برس اصلی داخلی می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع هر سه برس از طریق یک موتور هواکار مشترک انجام می گردد.

دسترسی سریع