واتر جت صنعتی

واترجت صنعتی دارای انواع گوناگون آبگرم، آبسرد، تکفاز و سه فاز می باشد. دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کمپانی های معتبر KARCHER آلمان و PULITECNO ایتالیا می باشد. واترجت صنعتی که از آن به عنوان شوینده پر فشار یا دستگاه شستشوی فشار قوی آب یاد می شود می تواند به منظور از بین بردن رسوبات عمیق، چربی یا گریس، انواع آلودگی های چسبنده و سخت و ... مورد استفاده قرار بگیرد.

واترجت صنعتی مدل HDS 558 کمپانی KARCHER آلمان

واترجت صنعتی مدل HDS 558 کارشر آلمان از دستگاه های بی نظیر این کمپانی مشهور و معتبر می باشد. تکنولوژی های مورد استفاده در این دستگاه بسیار پیشرفته می باشد. این واترجت صنعتی تونایی و قابلیت این را دارد تا آب را تا 155 درجه سانتی گراد گرم کند. این دستگاه دارای نازلی به نام Vario Power می باشد که دارای زاویه های 0، 25 و 40 درجه است. آز آخرین فناوری به منظور محافظ کوره در این وسیله استفاده شده است و به منظور رسوب زدایی از بویلر و مخزن مواد شوینده از رسوب زدای RM110 استفاده می شود. این رسوب زدا تضمین کننده عملکرد طولانی مدت بویلر و در نتیجه کل واترجت صنعتی می باشد. نحوه انجام کار رسوب زدا بدین صورت است که در هر فشردن تفنگی یک قطره از مابع رسوب زدا داخل Boiler دستگاه چکانیده می شود و این عمل از رسوب گرفتن بویلر جلوگیری می کند. از مشخصات فنی این واترجت صنعتی می توان بدین مورد اشاره کرد که نوع آن تکفاز برای استفاده در کارهای و مصارف صنعتی استفاده می شود. حداکثر دبی خروجی آب این وسیله 550 لیتر در ساعت بوده و توان موتور وسیله 3200 وات می باشد.

واترجت صنعتی مدل HDS 558 کمپانی کارچر آلمان

واترجت صنعتی مدل HDS 7.16 شرکت KARCHER آلمان

واترجت صنعتی مدل HDS 558 کارشر آلمان از طراحی های فوق العاده این شرکت است. این دستگاه از نوع آبگرم بوده و قابلیت گرم کردن اب را تا 155 درجه سانتی گراد دارا می باشد. حداکثر فشار کاری این دستگاه واترجت صنعتی 160 بار (bar) می باشد. حداکثر دبی جریان خروجی آب این دستگاه 750 لیتر در ساعت می باشد و توان موتور وسیله 5.6 کیلو وات است.  لانس این دستگاه 105 سانتیمتری بوده و از نوع استیل ضد زنگ است. این دستگاه همانند واترجت صنعتی دیگر کمپانی KARCHER المان دارای مخزن مواد شوینده بوده که 8 لیتری می باشد. به منظور قیمت واترجت با شرکت تماس حاصل فرمایید.

واترجت صنعتی مدل HDS 7.16 کمپانی کارچر آلمان

واترجت صنعتی مدل HDS 1020 شرکت KARCHER آلمان

واترجت صنعتی مدل HDS 1020 کارشر آلمان از سری دیزل دستگاه آب گرم می باشد که دارای قدرت نظافت بی نظیری می باشد. بسیاری از کارشناسان مرتبط در حوزه نظافت این وسیله به عنوان یکی از بهترین دستگاه های ساخته شده توسط شرکت KARCHER آلمان دانسته اند. این دستگاه از نظر زمان و هزینه بسیر مقرون به صرفه بوده و دارای تکنولوژی حالت بهینه یا (eco!efficiency) می باشد که باعث می شود مصرف سوخت دستگاه 20 درصد کاهش یابد بدون اینکه در کارایی دستگاه واترجت صنعتی اختلالی ایجاد شود. یکی از ویژگی های فوق العده و بی مانند این دستگاه این است که موتور واترجت صنعتی مدل HDS 1020 کمپانی کارچر آلمان توسط آب خنک می شود. این خنک نگه داشتن موتور توسط آب هم باعث کاهش استهلاک موتور وسیله می شود و هم افزایش زمان کارکرد وسیله در هر بار استفاده می شود. میزان فشار کاری این دستگاه 200 بار بوده و دارای دبی خروجی آب فوق العاده 1000 لیتر در ساعت می باشد. از جمله مکان هایی که از این دستگاه ها استفاده می کنند عبارتند از: صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، خودروسازی، فولاد، آهن، کشتی سازی، حمل و نقل هوایی، کشاورزی، شیمیایی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی محصولات و دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله بوده و شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با راائه مشائره مسئولانه در زمینه دستگاه های نظافتی شما عزیزان در انتخاب این دستگاه ها راهنمایی نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشورت در مرود دستگاه ها با شماره های 66572450 021 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان شرکت صحبت نمایید.

واترجت صنعتی مدل HDS1020 کمپانی کارچر آلمان

واتر جت صنعتی HD Xpert 7170 کارشر واترجت صنعتی مدل کارشر HD9.20واترجت صنعتی کارواش پرتابل مدل HD10.25کارشر آلمان
واتر جت صنعتی مدل کارشرHDS 558کارواش پرتابل مدل Blitz Hotقیمت دستگاه واتر جت صنعتی HDS 1020

اسکرابرجاروبرقی صنعتی

برای مشاهده اطلاعات فنی دستگاه واتر جت صنعتی اینجا کلیک نمایید

دسترسی سریع