نام توضیحات
مبل شوی صنعتی
مبل شوی صنعتی AM1

مبل شوی صنعتیAM1 دارای امکان ساخت و پاشش فوم سبک بر روی سطوح مبل را دارد و همزمان از طریق برس مخصوص که مجهز به موتور چرخاننده می باشد عمل برس کشیدن روی سطوح مبلمان قابل انجام می شود به طوریکه هیچگونه کفی به اطراف پاشیده نمی شود.

فرش شوی صنعتی
فرش شوی ، موکت شور و مبل شو AM 2 C

این دستگاه فرش شوی ، موکت شوی و مبل شوی صنعتی دستگاهی است که دارای برس غلتکی برای برس زدن فرش و موکت و مبلمان بهره می برد ، همچنین این دستگاه دارای پمپ پاشش مواد شوینده روی برس می باشد که از مخزن آب تمیز به سمت برس هدایت می شود ، و بعد از عمل برس زدن فرش جاروبرقی آب و خاک دستگاه فرش و موکت را کاملا خشک می نماید

فرش موکت مبل شوی SE4001 کارچر
فرش , مبل و سرامیک شوی مدل SE4001

دستگاه فرش شوی، موکت شوی، سرامیک شویدستگاهی با قابلیت پاشش مواد شویندهو جاروبرقی آب و خاک می باشد. این دستگاه مناسب برای کارهای نیمه سنگین و خانگی می باشد و قابلیت نصب نازل مبل شویی را نیز دارد.

فرش شور خانگی
فرش شور خانگی SE 4002

فرش شور خانگی مدل SE 4002 ساخت کمپانی Karcher آلمان بوده و نتیجه بسیار خوبی در تمیز کردن تمام فرش به کاربر ارائه می دهد. فرش شور خانگی مدل SE 4001 نظافت با کیفیت و با سرعت بالا را با داشتن تکنولوژی نازل توسعه یافته انجام می دهد.

فرش شو خانگی کارچر آلمان
فرش شور خانگی SE 5100

فرش شوی خانگی SE 5100 ساخت کمپانی بزرگ کارشر آلمان می باشد. نظافت با کیفیت و با سرعت بالا یک از موارد مهمی است که کاربرن همیشه به دنبال آن هستند فرش، مبل و موکت شوی SE 5100 دستگاهی است که می تواند این هدف را ارائه کند.

دسترسی سریع