شرکت Capitani ایتالیا

در سال 1970 و در منطقه کومو در شهر میلان ایتالیا خانوداده Capitani ایتالیا به عرصه طراحی سیستم های بخار برای نظافت خطوط تولید شرکت های معظم ایتالیایی پا گذاشت و اولین بخارشوی صنعتی خود را در سال 1971 به بازار اروپا معرفی نمود ، از همان ابتدا سبک طراحی و نوآوری هایی که در دستگاه های این کمپانی مشاهده شد باعث گردید که دیگر کمپانی های ایتالیایی و اروپایی از جمله Portotecnica ایتالیا و Sanivap فرانسه اقدام به عقد قرارداد با این شرکت نموده و دستگاه های این شرکت را به صورت تحت لیسانس و با برند خود به مشتریانشان معرفی نمایند .این شرکت در سال 1983 با معرفی نسل جدیدی از بخارشو های موسوم به بخارشوی های نیمه صنعتی باعث افزایش 95درصدی فروش خود گردید که زمینه ساز موفقیت هرچه بیشتر این کمپانی در عرصه سیستم های بخارشوی گردید .این شرکت با اضافه کردن سیستم پمپ مواد شوینده و آب به صورت مجزا و سیستم وکیوم و دمنده باد باعث شد دیدگاه بازار به سیستم های بخار صرفا به عنوان یک بخارشوی تغییر یابد و کمپانی Capitani برای اولین بار به دستگاه بخارشوی ، علاوه بر پاشش بخار ، امکان بهره گیری از موادشوینده و قابلیت خشک کردن 100 درصد سطوح سخت را نیز برای اولین بار به این گروه از دستگاه های نظافت صنعتی افزود. در حال حاضر این شرکت با معرفی سه دسته از بخارشو ی های خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی طیف کاملی از سیستم های شستشوی بخار را به بازار ارائه میدهد. شرکت Vapor clean آمریکا در سال 1996 خط تولید این شرکت را در قاره آمریکا راه اندازی کرده است و اخیرا نیز با عقد قرارداد با یک کمپانی هندی اقدام به افتتاح خط تولید در قاره پهناور آسیا نیز نموده است.

 

 

شرکت Karcher آلمان

کمپانی کارشر در سال 1935 توسط آلفرد کارشر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپانی اولین آبپاش فشار قوی (کارواش) را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد و در سال 1964 با ادامه فعالیت توسط خانواده کارشر، اولین کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.

از سال 1974 فعالیت اصلی کارشر یعنی تولید انواع آبپاش های فشار قوی آغاز و در کنار آن شروع به تولید و گسترش بخشهای تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانچه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات را شامل می شود: انواع آبپاش های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع سابها و پولیشرها، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواشهای مکانیزه، این کمپانی در بسیاری از پروژه های بزرگ بین المللی شستشو شرکت داشته است. نمونه ای از این بناها Mount roshmore است که قسمتی از آن در تصویر بالا قابل مشاهده است.

 

شرکت Pulitecno ایتالیا

کمپانی Pulitecno srl ایتالیا در سال 1978 در شهر پیاچنزا فعالیت خود را با تولید کوره های گرم کن برای دستگاههای واترجت آب گرم آغاز نمود و از همان ابتدا هدف خود را تولید دستگاه های شستشوی فشار قوی آب در مدل های صنعتی و فوق صنعتی قرارداده است.با توجه به اینکه این دستگاه ها معولا به صورت مستمر در واحد های تولیدی ، صنعتی و خدماتی مورد استفاده قرار میگیرد نیاز به رعایت نکاتی در راستای افزایش ایمنی ، کیفیت و طراحی مناسب دستکاه ها باعث شد تا کمپانی Pulitecno با تمرکز روی این نکات ، تجهیزات و امکاناتی از جمله تکنولوژی TQS و TSS برای ان دستگاه ها ارائه نماید که جوابگوی نیاز تمامی مخاطبان آن باشد ، به جرات میتوان گفت بسیاری از این امکانات که راستای افزایش ایمنی و کاهش ضریب خطا و خرابی دستگاه ها طراحی شده است به طور کاملا انحصاری در محصولات این شرکت ارائه میگردد. همچنین شرکت Pulitecno در تمامی مدل های خود علاوه بر طراحی به سبک محصولات مشابه اروپایی , (با بدنه پلی اتیلنی) سعی در ارائه سبک جدیدی از طراحی با بدنه استیل و بسیار مقاوم و در عین حال با حفظ زیبایی در طراحی است که در نوع خود بی نظیر است.

 

 

شرکت CBAmetek هنگ کنگ و آمریکا

شرکت CB Ametek هنگ کنگ متشکل از 2 شرکت CBهنگ کنگ و AMETEK آمریکا میباشد, این شرکت در سال 1988 تاسیس شده است و از آن زمان تاکنون اقدام به معرفی طیف وسیعی از محصولات نظافت صنعتی مینماید و با صادرات به پنج قاره جهان تبدیل به بزرگترین تولید کننده این محصولات در شرق آسیا گشته است. محصولات این شرکت متشکل از انواع کفشوی های صنعتی ، اسکرابر ، سوییپر، جارو محوطه ، جاروبرقی صنعتی ، دمنده باد ، مبل شوی ، فرش شوی و ... می باشد. همچنین شرکت AMETEK آمریکا که یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع موتور ، توربو فن ، کمپرسور ، ژنراتور و... در جهان میشاد اقدام به تولید تمامی موتورهای برس و وکیوم محصولات کمپانی CB هنگ کنگ مینماید و تمامی محصولات تولیدی این شرکت با تایید فنی شرکت AMETEK آمریکا به بازارهای جهانی عرضه می شود.

 

 

 

 

 

دسترسی سریع