شرکت کارچر آلمان (کرشر) سال ها است به عنوان رهبر جهانی صنعت تولید دستگاه های نظافت صنعتی در حال فعالیت است.محصولات حرفه ای و صنعتی این کمپانی شامل انواع مختلف اسکرابر(زمین شوی)،واترجت،بخارشوی صنعتی،جاروبرقی صنعتی،سوییپر،پله برقی شوی،آیس بلاست و کارواش اتوماتیک می باشد.نمایندگی رسمی بخش صنعتی کارچر در ایران شرکت کارن تجارت می باشد که محصولات حرفه ای و صنعتی این شرکت را عرضه و خدمات دهی می کند.

به منظور ورود به وب سایت رسمی این شرکت اینجاکلیک کنید.

نمایندگی کارچر

شرکت بازرگانی پیشتاز نیز از زیر مجموعه های شرکت کارن تجارت می باشد که بخشی از محصولات این شرکت را عرضه می کند.

کمپانی کارشر در سال 1935 توسط آلفرد کارشر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپانی اولین آبپاش فشار قوی (کارواش) را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد و در سال 1964 با ادامه فعالیت توسط خانواده کارشر، اولین کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.

از سال 1974 فعالیت اصلی کارشر یعنی تولید انواع آبپاش های فشار قوی آغاز و در کنار آن شروع به تولید و گسترش بخشهای تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانچه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات را شامل می شود: انواع آبپاش های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع سابها و پولیشرها، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواش های مکانیزه، اسکرابر یا زمین شوی این کمپانی در بسیاری از پروژه های بزرگ بین المللی شستشو شرکت داشته است. نمونه ای از این بناها Mount roshmore است که قسمتی از آن در تصویر بالا قابل مشاهده است.

دسترسی سریع