نام توضیحات
کارواش خانگی
واترجت K2 200 Balcony

این مدل کارواش خانگی صرفاً برای استفاده در منزل و یا استفاده به صورت حداقلی می باشند. این کارواش خانگی دارای نازل شستشوی زاوئیه زن می باشد و ساخت کمپانی Karcher می باشد. قابلیت پاشش مواد شوینده و قطع کن اتوماتیک و سبک بودن از ویژگی های این محصول می باشد.

کارواش خانگی ساخت کارچر
واترجت K2 Basic

کارواش کارچر خانگی سری K2 یکی از سری های تولید کارواش خانگی بسیار کم حجم ، سبک و قابل حمل کارشر می باشد و سری K2BASIC سری حداقلی کارواش خانگی کمپانی مدل K2 کارشر است .کارواش کارچر خانگی مدل K2 برای استفاده در منازل و یا استفاده به صورت حداقلی می باشد.

کارواش خانگی آلمانی
کارواش خانگی K2 Premium

کارواش خانگی کارچر آلمانی 110 بار مدل K2 premium کارچر آلمان از مدل های دارای نازل کف شوی می باشد که برای کاربرانی که علاوه بر اتومبیل کاربری شستشوی سطوح را نیز دارند بسیار ضروری می باشد . نازل دوار برس دار مخصوص زمین در دستگاه کارواش خانگی کارچر 110 بار آلمانی مدل K2 premium بدون آسیب رساندن به درز سنگ ها و سرامیک کف اقدام به شستشوی سطوح می نماید

کارواش خانگی karcher تک فاز
واترجت K2 Compact

این دستگاه واترجت آلمانی کارچر مدلی خانگی برای استفاده در منازل و یا مکان هایی که استفاده حداقلی دارند، مناسب می باشد. این مدل دارای دو نازل شستشوی توربو و زاویه زن و همچنین دارای Car Kit از کمپانی Karcher آلمان می باشد. قابلیت پاشش مواد شوینده، وزن مناسب و جنس پلی اتیلن ممتاز از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

کارواش نیمه صنعتی کارچر
کارواش نیمه صنعتی K4.600

کارواش K4.600 از مدل های سری ایکس لاین کمپانی کارشر آلمان می باشد که دارای تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور با چرخه آب ورودی می باشد به طوریکه سیم پیچ موتور همیشه در حین کارکرد دمای آب ورودی را خواهد داشت.این تکنولوی باعث شده است که این دستگاه بدنه کاملا عایق بدون هیچگونه درزی داشته باشد.

کارواش صنعتی 140 بار
کارواش صنعتی K5.600

کارواش صنعتی 140 بار مدل K5.600 از مدل های سری ایکس لاین کمپانی کارچر آلمان می باشد ( تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور با چرخش آب ) و اینکه دستگاه کاملا عایق طراحی شده است بنابراین در حین کارکرد نگران ریختن آب به صورت مستقیم روی دستگاه نخواهید بود همچنین صدای کارکرد نیز به طور بسیار محسوسی کم شده است.

کارواش تک فاز 160 بار کارچر
کارواش صنعتی K7 premium

کارواش صنعتی K7 premium کارشر آلمان یکی از مدل های صنعتی و نیمه صنعتی این کمپانی میباشد که دارای امکانات مناسب و توان و فشار مناسب کاری برای کارهای نیمه سنگین میباشد . همچنین دستگاه دارای سیستم خنک کنندگی سیم پیچ موتور می باشد که باعث طول عمربالای موتور دستگاه می گردد.این مدل دارای قرقره شلنگ جمع کن نیز می باشد.

واترجت تک فاز صنعتی 210 بار
کارواش کارچر HD xpert7170

این دستگاه کارواش صنعتی از نوع تک فاز و مناسب برای کارهای صنعتی و نیمه صنعتی می باشد ، دستگاه داری تکنولوژی توتال استپ (Total stop) برای جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات برق ، نشتی آب و فشار کم و یا زیاد آب ورودی می باشد .دستگاه دارای نازل وریو پاور و لانس استیل می باشد که باعث عمر بالای تفنگی و لانس محصول شده است.

واترجت آب سرد سه فاز کارچر
واترجت آب سرد سه فاز HD 9.20

دستگاه کارواش صنعتی HD 9.20 یک از مدل های کارواش آب سرد سه فاز برای مصارف سنگین و صنعتی می باشد، این مدل به دلیل سه فاز بودن و دور موتور 1240 دور در دقیقه دارای توانایی کارکرد مداوم می باشد.

واترجت فشار قوی
کارواش صنعتی HD10.25

این دستگاه یکی از دستگاه های کارواش صنعتی سه فاز و قدرتمند کمپانی Karcher آلمان میباشد ،سه فاز بودن و توان بالای موتور باعث شده است که با فشار 275 بار ودبی خروجی آب 1000 لیتر در ساعت این کارواش فشار قوی بتواند دستگاه مناسبی برای از بین بردن چربی ها و آلودگی های رسوب شده باشد.

کارواش صنعتی آب گرم کارچر
کارواش صنعتی آب گرم HDS 558

دستگاه کارواش آب گرم HDS 558 یکی از محصولات کارواش صنعتی آب گرم تک فاز کارشر می باشد که قابلیت گرم کردن آب تا دمای 155 درجه سانتی گراد را دارد ،این دستگاه مجهز به 2 نازل وریو پاور یا فشار متغیر می باشد با زوایای 0 درجه ، 25 درجه و 40 درجه می باشد. همچنین این دستگاه مجهز به آخرین تکنولوژی محافظ کوره آب گرم کارشر می باشد

کارواش آب گرم کارشر
واترجت آب گرم کارشر HDS 7.16

دستگاه کارواش آب گرم HDS 7.16 یکی از مدل های سه فاز و طراحی جدید کمپانی Karcher آلمان می باشد که دارای بدنه بسیار مقاوم از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای توانایی گرم کردن آب تا دمای 155 درجه سانتی گراد می باشد و قابلیت پاشش بخار آب را نیز دارد.

کارواش دیزلی 200 بار
کارواش صنعتی آب گرم HDS 1020

دستگاه کارواش آب گرم HDS1020 یکی از محصولات کارواش صنعتی آب گرم سه فاز کارشر میباشد که قابلیت گرم کردن آب تا دمای 155 درجه سانتی گراد را دارد ،از مشخصات بارز این دستگاه دبی خروجی 1000 لیتر در ساعت این دستگاه کارواش می باشد که علاوه بر فشار عملیاتی بسیار مناسب 200 بار ، دبی بالای خروجی آّب باعث سرعت عمل بسیار بالای دستگاه شده است.</

واترجت صنعتی آب سرد کارچر
واترجت صنعتی HD 6/15

واترجت آب سرد مدل HD 6/15 ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. واترجت آب سرد مدل 6/15 برای استفاده روزانه در مراکز تجاری گوناگون استفاده می شود. واترجت صنعتی آب سرد مدل 6/15 برای استفاده روزانه در مراکز تجاری گوناگون استفاده می شود

واتر جت صنعتی karcher
واتر جت صنعتی Pro HD 400

واترجت آب سرد تک فاز مدل Pro HD 400 ساخت کمپانی کارشر آلمان می باشد. واترجت آب سرد تک فاز دارای بدنه پلی اتیلن کیفیت بالا و سبک وزن می باشد. واترجت آب سرد Pro HD 400 دارای دسته ای به منظور حمل و نقل آسان دستگاه از پله ها یا نربان ها می باشد.

کارواش صنعتی کارشر آلمان
کارواش صنعتی مدل Pro HD 600

کارواش صنعتی مدل Pro HD 600 ساخت کمپانی کارچر آلمان می باشد. دستگاه دارای موتور تک فاز بوده و وزنی در حدود 21 کیلوگرم دارد. کارواش صنعتی مدل Pro HD 600 با اندازه کوچک خود می تواند در ارتفاع کار کند.

کارواش کارچر خانگی
کارواش کارچر مدل K 2.110

کارواش کارچر مدل K 2.110 معمولاً برای تمیزکاری های کوچک و صرفاً خانگی استفاده می شود. توان موتور کارواش کارچر مدل K 2.110 نیز 1300 وات بوده و دارای فشار کاری 100 بار می باشد.

واترجت karcher
واترجت karcher k 2.420 AirCon

واترجت مدل k 2.240 AirCon به منظور تمیز کاری های صرفاًً نیمه صنعتی استفاده می شود. واترجت مدل k 2.420 AirCon جمع و جور بوده و سبک و قابل حمل است. واترجت مدل K 2.240 AirCon برای نظافت وسایل نقلیه، نماس ساختمان و ... مناسب است.

واترجت K3
واترجت مدل K 3 Car

واترجت K 3 Car ساخت کمپانی معظم کارچر آلمان می باشد. واترجت K 3 Car دارای کیت مخصوص و نازل فوم پاش مخصوص برای نظافت ماشین است. واترجت K 3 Car می تواند دارای یک تفنگی با اتصال سریع و شلنگ 6 متر است.

واتر جت k5
واتر جت کارچر مدل K 5 Premium

واتر جت مدل k 5 Premium ساخت کمپانی کارچر آلمان بوده و با ترکیب قدرت و بهره وری باعث کاهش مصرف انرژی و آب تا 20 درصد شده است. از نظر راندملن کاری واتر جت مدل K 5 Premium دارای راندمان کاری بالایی بوده و برای شستشو اطراف منزل، خودرو و ... بسیار مناسب است.

دسترسی سریع