نام توضیحات
کف شور
اسکرابر AM40

اسکرابر مدل AM40 یکی از کف شور های دستی با حجم مخازن نسبتا بالا و قطر برس متوسط می باشد.این اسکرابر در مدل های کابلی و باطری دار تولید می شود و مناسب برای مکان هایی با مساحت تا 2000 متر مربع می باشد. مکان هایی که استفاده از این دستگاه زمینشور در آنها ایده ال می باشد ، ادارات ، رستوران ها ، سالن های ورزشی کوچک ، مجتمع های مسکونی و اداری ، کارگاه ها و انبار های کوچک ، هتل ها و بیمارستان ها می باشند.

کف شوی
اسکرابر AM40 new

اسکرابر AM40 New به دلیل داشتن دستگیره تا شونده و تیغه خشک کننده پشت برس برای فضا های کوچک و متوسط تا نهایتا 1000 متر مربع به مانند فروشگاه ها ، درمانگاه ها ، ساختمان های اداری ، هتل ها و رستوران ها ، نمایشگا ه ها و ... بسیارمناسب می باشد. اسکرابر AM40 new دارای موتور مکنده سه پروانه می باشد که قدرت مکندگی بسیار قویی برای این کف شوی فراهم کرده است.

زمین شوی صنعتی
اسکرابر AM55C New

اسکرابر صنعتی علی رغم طراحی بسیار کوچک خود به دلیل اینکه فقط در مدل کابلی تولید و عرضه می گردد دارای حجم مخازن 45 لیتری آب تمیز و 45 لیتری آب کثیف می باشد و این اسکرابر در اندازه خود بی نظیر است .این دستگاه زمین شوی صنعتی به دلیل قطر برس 45 سانتی متری خود و حجم مخازن خود مناسب برای مکان های تا 1500 متر مربع فضا می باشد.

کف شوی صنعتی
زمین شوی صنعتی AM55

این دستگاه زمین شوی صنعتی یکی از پرفروش ترین محصولات کمپانی CBAmetek دردنیا می باشد که دارای حجم مخازن بزرگ و قطر شستشوی بسیار مناسب 51 سانتی متری برای نظافت محیط های با مساحت متوسط و نسبتا بزرگ طراحی شده است. این زمین شوی صنعتی برای مکان هایی با فضای 1500 تا 3000 متر مربع فضای مفید بسیار مناسب می باشد.

اسکرابر
زمین شوی صنعتی AM55B new

زمین شوی صنعتی AM 55 B NEW از طراحی های جدید شرکت CB AMETEK در سال 2015 می باشد. این مدل از زمین شوی صنعتی دارای تیغه سوییپر می باشد که از رسیدن زباله های درشت به تی پشت دستگاه جلوگیری می کند. زیرا زباله های درشت می تواند مانع از عبور آب از منافذ لایه جلویی تی شود و سبب تجمع آب پشت تی و عدم خشک کردن زمین شود. این اسکرابر بوسیله تیغه سوییپر کیفیت خشک کردن کف زمین را بسیار افزایش داده است.

زمین شور
زمین شوی صنعتی AM75

به جرات میتوان گفت این زمین شوی صنعتی در میان محصولات مشابه خود از لحاظ مشخصات فنی کاملا منحصر به فرد می باشد . این زمین شوی صنعتی توسط شرکت minuteman آمریکا طراحی شده است و از هر حیث (زیبایی،قدرت ،عملکرد بالا ،قدرت مانور) منحصر به فرد می باشد.

زمین شوی سرنشین دار
کف شوی با راننده AM70

کف شوی با راننده یکی از کوچکترین دستگاه های زمین شوی سرنشین دار در دنیا می باشد که مجهز به یک برس بسیار بزرگ 55 سانتی متری است ، این دستگاه کف شوی با راننده برای مکان های بزرگ با راهرو های باریک که نیاز به مانور بالای دستگاه دارند بسیار مناسب می باشد زیرا دستگاه با سرعت بالای خود توان نظافت حدود 2800 متر مربع در ساعت را دارا می باشد.

اسکرابر با راننده
کف شوی نفربر AM110

کف شوی نفربر AM110 یکی از محصولات اسکرابر با راننده با مخازن 110 لیتری آب تمیز و 115 لیتری آب کثیف می باشد ، این محصول از حداکثر سیستم های مکانیکی بهره می برد و کاربری آن برای اپراتور بسیار راحت می باشد. ارگونومی طراحی و ابعاد کف شوی با راننده AM110 باعث شده است که دید کاربر و مانور دستگاه نسبت به مدل های مشابه بسیار بهتر باشد.

کف شوی سرنشین دار
کف شوی سرنشین دار AM130 new

کف شوی سرنشین دار دو برسه ، یکی از دستگاه های با راننده با طراحی بسیار حجیم می باشد و برای مکان هایی با مساحت بالای 5000 متر مربع مناسب می باشد .کف شوی سرنشین دار AM130 New دارای 6 باطری 6 ولت ، 380 آمپر باشد که باعث شده است زمان کارکرد دستگاه با هر بار شارژ باطری 4.5 باشد .

دسترسی سریع